Kuzhina Italine “Receta të zgjedhura” View larger

Kuzhina Italine “Receta te zgjedhura”

Akademia Barilla IA0008

New product

Përshkrim i shkurtër

Kuzhina italiane, plot finesë, shumëaromshe, vjen për lexuesit me recetat më të mira klasike, në një libër ku gjenia dhe arti i të ushqyerit mirë gërshetohen me luksin dhe cilësinë e një botimi unik.

42 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128362
Viti i botimit2013

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages304
ISBN9789928128362
Shtëpia botueseIdeart
RedaktoriArmond Kikino, Etleva Smaçi
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEvis Cerga