Cmim i reduktuar! Salca, Konserva & Likere Shiko më të madhe

Salca, Konserva & Likere

Akademia Barilla IA0020

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

40 receta salcash, konservash dhe likernash të zgjedhura nga Academia Barilla për të shijuar të gjitha “shijet e shtëpisë” tipike të kuzhinës italiane: thesare të vogla që shoqërojnë për mrekulli pjatat dhe e bëjnë tavolinën festive.

489 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128591

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe94
ISBN9789928128591
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond Kikino
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi