Reduced price! 222 Receta të thjeshta “Kuzhina Italine” View larger

222 Receta te thjeshta “Kuzhina Italine”

Akademia Barilla IA0006

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër kuzhine për të gjithë. Për admiruesit pasionantë të artit të kulinarisë, por edhe për fillestarët që duan të ushqehen mirë dhe të zbulojnë magjinë e gatimit, përmes recetave të thjeshta dhe të shpejta. Një libër që nuk mund të mungojë në kuzhinën tuaj.

42 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128355
Viti i botimit2013

2 250 Lekë

-10%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages520
ISBN9789928128355
Shtëpia botueseIdeart
RedaktoriArmond kikino, Etleve Smaçi
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEno Jegeni