222 Receta të thjeshta “Pasta” View larger

222 Receta te thjeshta “Pasta”

Akademia Barilla IA0007

New product

Përshkrim i shkurtër

Mjafton të thuash Pasta dhe ke thënë gjithçka! Pjata që nuk i thuhet kurrë jo! Pjata që mund të gatuhet me dhjetëra mënyra, nga më e thjeshta, vetëm me vaj ulliri e deri tek ato më të ndërlikuarat ku pastat duhet t’i prodhoni vetë. Por për të mbërritur tek receta e një shefi, së pari leximi kalon nga botimi më i ri i Ideart, nën kujdesin e së famshmes “Academia Barilla”… Jo pak, por plot 222 receta me Pasta.

42 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128539
Viti i botimit2014

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages519
ISBN9789928128539
Shtëpia botueseIdeart
RedaktoriArmond Kikino, Etleva Smaçi
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEno Jegeni