Kuzhina Vegjetariane Shiko më të madhe

Kuzhina Vegjetariane

Akademia Barilla IA0019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

40 receta të krijuara mbi bazën e traditës italiane, të zgjedhura për një menu plotësisht vegjetariane nga Academia Barilla: specialitete të rajoneve, pjata të famshme klasike dhe shumë të tjera autentike dhe të reja.

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128645

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe94
ISBN9789928128645
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond Kikino
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi