Kontorno Shiko më të madhe

Kontorno

Akademia Barilla IA0018

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

40 receta të shijshme kontornosh të kuzhinës italiane të zgjedhura nga Academia Barilla: një udhëtim përmes shijesh, ngjyrash, aromash tipike për Italinë, mes pjatash të pasura dhe recetash që përgatiten lehtë.

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128638

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe94
ISBN9789928128638
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond Kikino
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi