Risotto, Supa & Minestre Shiko më të madhe

Risotto, Supa & Minestre

Akademia Barilla IA0015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

40 receta risotto dhe supash të zgjedhura nga Academia Barilla: më të mirat e traditës italiane, përmes një udhëtimi kulinar tërheqës mes specialiteteve të shijshme me origjinë nga fshati dhe atyre klasike.

474 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128584

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe94
ISBN9789928128584
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond Kikino
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi