Kuzhina Italine “Receta të zgjedhura” Shiko më të madhe

Kuzhina Italine “Receta te zgjedhura”

Akademia Barilla IA0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kuzhina italiane, plot finesë, shumëaromshe, vjen për lexuesit me recetat më të mira klasike, në një libër ku gjenia dhe arti i të ushqyerit mirë gërshetohen me luksin dhe cilësinë e një botimi unik.

42 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128362

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe304
ISBN9789928128362
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond Kikino, Etleva Smaçi
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEvis Cerga