222 Receta të thjeshta “Pasta” Shiko më të madhe

222 Receta te thjeshta “Pasta”

Akademia Barilla IA0007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mjafton të thuash Pasta dhe ke thënë gjithçka! Pjata që nuk i thuhet kurrë jo! Pjata që mund të gatuhet me dhjetëra mënyra, nga më e thjeshta, vetëm me vaj ulliri e deri tek ato më të ndërlikuarat ku pastat duhet t’i prodhoni vetë. Por për të mbërritur tek receta e një shefi, së pari leximi kalon nga botimi më i ri i Ideart, nën kujdesin e së famshmes “Academia Barilla”… Jo pak, por plot 222 receta me Pasta.

44 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128539

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe519
ISBN9789928128539
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond Kikino, Etleva Smaçi
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEno Jegeni