Ushtrimi i vetebesimit View larger

Ushtrimi i vetebesimit

Rachel Goldsmithturow BLM0873

New product

9 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dukagjini
ISBN9789951057660

1 150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Vetëbisedimi i shëndetshëm nuk zgjidh problemet e derdhjeve toksike. luftërat apo pabarazinë ekonomike, as racizmin, seksizmin dhe homofobinë. që mund të kontribuojnë në vetëkritikën nëpërmjet paragjykimeve të brendshme.
Nuk kuron çdo gjë, por të folurit e shëndetshëm me veten mund ta zhvendosë shqetësimin në një nivel shumë më të menaxhueshëm dhe të krijojë më shumë hapësirë për të vlerësuar pikat e tua të forta dhe për të gjetur gëzim. Ushtrimi i vetëbisedimit, sipas mënyrës që ti zgjedh, mund të të fuqizojë.
Në vend që t'u bësh jehonë zërave që ke përvetësuar nga të tjerët ose të reflektosh zakone të tjera të paqëllimshme të të biseduarit me veten, zëri në kokën tënde mund të fillojë të shprehë vlerat e tua më të thella.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages274
ISBN9789951057660
Published year2023
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1