I ri Ushtrimi i vetebesimit Shiko më të madhe

Ushtrimi i vetebesimit

Rachel Goldsmithturow BLM0873

Libër i ri

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dukagjini
ISBN9789951057660

1 150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Vetëbisedimi i shëndetshëm nuk zgjidh problemet e derdhjeve toksike. luftërat apo pabarazinë ekonomike, as racizmin, seksizmin dhe homofobinë. që mund të kontribuojnë në vetëkritikën nëpërmjet paragjykimeve të brendshme.
Nuk kuron çdo gjë, por të folurit e shëndetshëm me veten mund ta zhvendosë shqetësimin në një nivel shumë më të menaxhueshëm dhe të krijojë më shumë hapësirë për të vlerësuar pikat e tua të forta dhe për të gjetur gëzim. Ushtrimi i vetëbisedimit, sipas mënyrës që ti zgjedh, mund të të fuqizojë.
Në vend që t'u bësh jehonë zërave që ke përvetësuar nga të tjerët ose të reflektosh zakone të tjera të paqëllimshme të të biseduarit me veten, zëri në kokën tënde mund të fillojë të shprehë vlerat e tua më të thella.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe274
ISBN9789951057660
Viti i Botimit2023
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë