Historia e bleteve View larger

Historia e bleteve

Maja Lunde A-007647

New product

Përshkrim i shkurtër

 “Historia e bletëve” është një roman epik për zhdukjen e bletëve. Në këtë vepër ndërthuren tri histori të vendosura përkatësisht në të shkuarën, të tashmen dhe të ardhmen.

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aleph
ISBN9789928449986
Viti i botimit2019

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages368
ISBN9789928449986
Shtëpia botueseThe history of bees
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArnisa Hoxhalli
RomanMotivim&Vetëdije
VendodhjeTirane