Viola dhe gardiania e Diellit View larger

Viola dhe gardiania e Diellit

Maja Lunde JOZ0223

New product

Përshkrim i shkurtër

Një përrallë me plot të papritura e cila flet për humbjen, për përballjen me frikën dhe rifitimin e dashurisë dhe lumturisë së humbur. Ky libër shoqërohet me ilustrime nga Lisa Aisato

10999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928383624

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages200
ISBN9789928383624
Published year2023
Vendodhja e botimitDurrës
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitMbi 5 vjeç
Numri i botimeveI parë
I ri1