Margaritari i një vrasesi View larger

Margaritari i një vrasesi

Toni Agolli A-006056

New product

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928327192
Viti i botimit2020

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Unë jam pra vrasësi i famshëm që rrëfehet vetë dhe nuk kam frikë aspak për këtë. Vrava se më plagosën rëndë në shpirt dhe më vranë gjysmën time të shtrenjtë. Atë e doja më shumë se veten. Ajo ishte dielli im, mbrëmja dhe mëngjesi im. Edhe pse jetoi sa një flutur maji. Unë isha i çmendur pas saj, por edhe ajo pas meje. Unë vrava për të. Unë jam një vrasës, dhe ajo ishte margaritari i thellësive në detin e ndjenjave të mia.

Ishte Margaritari i një vrasësi...

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages576
ISBN9789928327192
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanMister&Thriller
I ri1