I ri Margaritari i një vrasesi Shiko më të madhe

Margaritari i një vrasesi

Toni Agolli A-006056

Libër i ri

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928327192

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Unë jam pra vrasësi i famshëm që rrëfehet vetë dhe nuk kam frikë aspak për këtë. Vrava se më plagosën rëndë në shpirt dhe më vranë gjysmën time të shtrenjtë. Atë e doja më shumë se veten. Ajo ishte dielli im, mbrëmja dhe mëngjesi im. Edhe pse jetoi sa një flutur maji. Unë isha i çmendur pas saj, por edhe ajo pas meje. Unë vrava për të. Unë jam një vrasës, dhe ajo ishte margaritari i thellësive në detin e ndjenjave të mia.

Ishte Margaritari i një vrasësi...

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe576
ISBN9789928327192
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanMister&Thriller