SERIA - BOTA PËRRETH MEJE - Në shkollë View larger

SERIA - BOTA PERRETH MEJE - Ne shkolle

Grup autorësh BOT0299

New product

Përshkrim i shkurtër

Libra me personazhe simpatikë dhe shumë dritareza për të nxitur kuriozitetin e fëmijëve.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002907

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Seria “Bota perreth meje” do ju mësojë fëmijëve tuaj plot gjëra rreth botës që na rrethon. Në këtë seri librash ata do të mësojnë për fermën, kafshët që rriten aty, do të mësojnë orët e ndryshme, madje dhe kur është orari për të ngrënë. Fëmijët do mësojnë si është të kesh një qenush të vogël që luan me ty, do të mësojnë rreth shkollës dhe të mësohen ta duan atë dhe gjithashtu. Sa shumë gjëra që mësojmë në shkollë dhe sa mirë ndihemi atje! 

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages12
ISBN9789928002907
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat17 x 17 cm
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1