I ri SERIA - BOTA PËRRETH MEJE - Qenushi im Shiko më të madhe

SERIA - BOTA PËRRETH MEJE - Qenushi im

Grup autorësh BOT0297

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libra me personazhe simpatikë dhe shumë dritareza për të nxitur kuriozitetin e fëmijëve.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët12
ISBN9789928002921

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët12
ISBN9789928002921
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani