Është vjazë! Kujtimet e viteve të para Shiko më të madhe

Eshte vajze! Kujtimet e viteve te para

Valeria Manferto de Fabianis IA0086

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lindja, fjalët e para, hapat e parë, ditëlindjet e para, shprehjet e para qesharake dhe pushimet e para në bregdet… kujtimet dhe përshtypjet e tre vjetëve të parë së bashku. Çfarë emocionesh dhe lumturie!

Më shumë detaje

475 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128904

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mbroni kujtimet më të çmuara të fëmijës suaj përmes këtij libri. Shprehjet e para që ajo ka thënë, madje dhe ato nën zë, pushimet e para të kaluara me të, hapat e saj të parë drejt jush, tashmë komplet një jetë tjetër nga ajo e mëparshmja. Përcillini vajzës suaj në vitet e ardhshme bukurinë e ardhjes së saj në jetë dhe lumturinë e emocionet e ndjera gjatë rritjes së saj. Emocione të papërshkruara!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe136
ISBN9789928128904
Titulli origjinalIdeart
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
StatusiI ri