Cmim i reduktuar! Set me 3 libra, - Meso femijen tuaj ne Matematike dhe logjike me librat e Oksfordit Shiko më të madhe

Set me 3 libra, - Meso femijen tuaj ne Matematike dhe logjike me librat e Oksfordit

Richard Dawson MEP0010

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Metoda më e mirë e përgatitur nga ekspertët e arsimit parashkollor pranë Universiteti i Oksfordit për të përgatitur fëmijën tuaj për shkollë përmban tre libra në të cilat fëmijët 7-9 vjeç praktikojnë njohuritë plotësuese në ndihmë të programeve shkollore. Të tre librat janë pjesë e materialeve ndihmëse për programin shkollor, si një ndihmesë për të krijuar vetëbesim në ushtrimet e matematikës dhe logjikës

Më shumë detaje

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint

675 Lekë

-10%

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Metoda më e mirë e përgatitur nga ekspertët e arsimit parashkollor pranë Universiteti i Oksfordit për të përgatitur fëmijën tuaj për shkollë përmban tre libra në të cilat fëmijët 7-9 vjeç praktikojnë njohuritë plotësuese në ndihmë të programeve shkollore. Të tre librat janë pjesë e materialeve ndihmëse për programin shkollor, si një ndihmesë për të krijuar vetëbesim në ushtrimet e matematikës dhe logjikës

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
RedaktoriElona Çali
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-9-vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEmiralda Yzeiri