Tulipani i Zi View larger

Tulipani i Zi

Aleksander Dyma A-005331

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vepër të njohur të shkrimtarit të madh Aleksandër Dyma, do të lexoni peripecitë e Korneliusetit i cili merret me kultivimin e tulipanëve, por fqinji i tij cmirëzi nuk   rri duarbosh dhe çdo çast mundohet ta pengojë në arritjen e qëllimit.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608033

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages126
ISBN9789995608033
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKlodian Shehi