Mikesha View larger

Mikesha

Simone de Beauvoir PE0018

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri paraqet një personazh kryesor të mbytur nga pikëpyetjet ekzistencialiste, që përpiqet të zbulojë kush është dhe ç'vend zë në këtë botë. Beauvoir-i shkruan në mënyrë fort shprehëse mbi natyrën njerëzore duke vënë gishtin në plagë falë përkujtimit të ndjenjave dhe mendimeve që mundohemi gjithmonë t'i varrosim thellë brenda vetes.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 33 5

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages444
ISBN978 9928 175 33 5
Shtëpia botuesePegi
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
PërkthyesiDiana çuli