Konti i Monte Kristos - Zambaku View larger

Konti i Monte Kristos - Zambaku

Aleksander Dyma A-005302

New product

Përshkrim i shkurtër

Aleksandër Dyma lindi në Francë në vitin 1803. Është një nga shkrimtarët më popullorë dhe prodhues francez i epokës romantike. Ndër veprat më të njohura të autorit mund të veçojmë: “Tre mosketierët”, “Njëzet vjet më pas”, “Henri III dhe zemra e tij” si dhe kryeveprën “Konti i Monte Kristos”.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608347

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages99
ISBN9789995608347
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKlodian SHEHI