Tulipani i Zi Shiko më të madhe

Tulipani i Zi

Aleksander Dyma A-005331

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vepër të njohur të shkrimtarit të madh Aleksandër Dyma, do të lexoni peripecitë e Korneliusetit i cili merret me kultivimin e tulipanëve, por fqinji i tij cmirëzi nuk   rri duarbosh dhe çdo çast mundohet ta pengojë në arritjen e qëllimit.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608033

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe126
ISBN9789995608033
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKlodian Shehi