Maska e Hekurt View larger

Maska e Hekurt

Aleksander Dyma A-005305

New product

Përshkrim i shkurtër

Parisi është i uritur, por Mbreti i Francës është më i interesuar në kënaqësitë e ve-ta. Aramis, Atos dhe Portos po planifikojnë zëvendësimin e mbretit. I panjohur për shumë, ekziston një mbret i dytë, një binjak, i fshehur që në lindje dhe i burgosur pas një maskë hekuri. Çështja tani qëndron te D’Artanjani: do të luftojë kundër miqve të tij të vjetër, apo do të bëjë ç’është më e mirë për vendin e tij?

8 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608460

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages121
ISBN9789995608460
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAisa KOKIÇI