Konti i Monte Kristos - Zambaku Shiko më të madhe

Konti i Monte Kristos - Zambaku

Aleksander Dyma A-005302

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aleksandër Dyma lindi në Francë në vitin 1803. Është një nga shkrimtarët më popullorë dhe prodhues francez i epokës romantike. Ndër veprat më të njohura të autorit mund të veçojmë: “Tre mosketierët”, “Njëzet vjet më pas”, “Henri III dhe zemra e tij” si dhe kryeveprën “Konti i Monte Kristos”.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608347

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe99
ISBN9789995608347
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKlodian SHEHI