Vjershat e shkronjave View larger

Vjershat e shkronjave

Brunilda Tahiri (Spahiu) BAO0186

New product

Përshkrim i shkurtër

Në librin “Vjershat e shkronjave” do të gjeni një vjershë për secilën shkronjë të alfabetit. Janë krijime të shkurtra, të thjeshta dhe të lehta për t’u mësuar. Këto vjersha dhe ilustrimet fantastike do i ndihmojnë nxënësit të fiksojnë më mirë shkronjat.

885 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928024930
Viti i botimit2015

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages40
ISBN9789928024930
Shtëpia botueseAbas
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri