Shkolla e Jetës View larger

Shkolla e Jetes

Bruno Shimlesha DA0066

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër do t’ju ndihmojë që vërtet të “shkolloheni” në shumë aspekte nga më të çmuarit në rrugëtimin tuaj jetësor, duke u lartësuar më tej në botëkuptimin tuaj, duke u dëlirësuar e shkathtësuar në hapat tuaj.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642774
Viti i botimit2018

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Juve jeni personi i vetëm i kualifikuar për mbajtjen e frerëve të jetës suaj!

Kjo shkollë ka programin më ambicioz të mundshëm dhe synimin më madhor – ajo synon që t’ju mësojë si ta përjetoni vetveten, si të jetoni vërtetë, dhe jo vetëm të mbijetoni.

Shkolla e Jetës do t’ju ndihmojë që vërtet të “shkolloheni” në shumë aspekte nga më të çmuarit në rrugëtimin tuaj jetësor, duke u lartësuar më tej në botëkuptimin tuaj, duke u dëlirësuar e shkathtësuar në hapat tuaj.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages310
ISBN9789951642774
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElvi Sidheri
I ri1