Reduced price! Etika për vajzat View larger

Etika per vajzat

V. Ivanova BOM0096

New product

Përshkrim i shkurtër

A dini të silleni siç duhet? A e dini ç'do të thotë etikë? A dini si të silleni në situata të ndryshme? Ky libër ju mëson si të silleni drejt në shkollë e në shtëpi, në rrugë e në udhëtim, në teatër e muze, në diskotekë e në bar.

More details

79 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789992752823

510 Lekë

-15%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Mbi librin:

Të dashura vajza!
A dini të silleni siç duhet? A e dini ç'do të thotë etikë? A dini si të silleni në situata të ndryshme? Ky libër ju mëson si të silleni drejt në shkollë e në shtëpi, në rrugë e në udhëtim, në teatër e muze, në diskotekë e në bar.

Ju do të mësoni si duhet biseduar në telefon, si të ftohen miqtë në një gosti, si të paraqitesh nëpërmjet internetit. Ju do të mësoni si të zgjidhni dhuratat, si të shtroni një tryezë festive, si të shkruani letra. Shpresojmë se pasi të lexoni këtë libër, gjithmonë dhe kudo do të ndiheni të sigurta në vetvete.

Data sheet

pages142
ISBN9789992752823
Shtëpia botueseOMSKA-1
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiSokrat Gjerasi