Kodi i vetebesimit per vajzat View larger

Kodi i vetebesimit per vajzat

Katty Kay, Claire Shipman A-003231

New product

Përshkrim i shkurtër

Vajzat mund të udhëheqin botën. Gjithçka që u duhet është vetëbesimi. I pajisur me ilustrime novelash grafike, me lista e me teste të këndëshme, si dhe me ngjarje reale të shumë vajzave, ky libër të mëson kodin e vetëbesimit: si ta krijosh atë dhe si ta vësh në përdorim. Libri është për moshat 8-12 vjeç

More details

414 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286239

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

More info

Ke dashur ndonjëherë të kishe guximin për të marrë pjesë në një ekip sportiv, apo t’i thoshe nja dy fjalë atij mësuesit nopran e të vrazhdë... apo t’i japësh jetë ëndrrës për të hapur klubin për mbrojtjen e kafshëve? Epo, mbase lista jote e gjërave për të cilat duhet guxim është krejt e ndryshme nga kjo. Por, cilatdo qofshin ato, në këtë libër rrefehet sekreti për t’i bërë realitet:

Vetëbesimi. Ai të jep forcën për të bërë çdo gjë që dëshiron. I pajisur me ilustrime novelash grafike, me lista e me teste të këndëshme, si dhe me ngjarje reale të shumë vajzave, ky libër të mëson kodin e vetëbesimit: si ta krijosh atë dhe si ta vësh në përdorim. Shumë shpejt do të shndërrohesh në një vajzë që vepron, do të ndërrmarrësh rreziqe, të cilat do të të çojnë drejt aventurave të mëdha, si dhe do të marrësh përsipër sfida të cilat nuk i kishe imagjinuar kurrë.

VLERESIME

“KY ËSHTË LIBRI QË I DUHET ÇDO VAJZE PËR T’I BËRË ËNDRRAT REALITET!”

– LAURIE HERNANDEZ, gjimnaste, fituese e medaljes së arit në Lojrat Olimpike dhe autore e librit të shumëshitur “I got this”

“DO TË KISHA DASHUR TA KISHA KËTË LIBËR KUR ISHA NJË VAJZË E RE... JAM SHUMË E LUMTUR QË TASHMË VAJZAT E KANË.”

– SHERYL SANDBERG, një ndër koordinatoret e Facebook-ut dhe themeluese e shoqatave “Lean in” dhe “Option B”

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages320
ISBN9789928286239
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAulona Ormeni
I ri1