Libri qe te shpjegon perfundimisht gjithcka mbi prinderit View larger

Libri qe te shpjegon perfundimisht gjithcka mbi prinderit

Françoise Boucher A-003762

New product

Përshkrim i shkurtër

I zgjedhur si libri i shekullit në panairin e harmonisë familjare

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286444

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

More info

200% i domosdoshëm

Një libër për t’u gllabëruar në familje!

Macja e tejngopur nga grindjet mes prindërve dhe fëmijëve

Zbulo përfundimisht se pse prindërit e tu janë krijesa të jashtëzakonshme. Do të kuptosh se edhe pse të mërzisin shumë, e bëjnë për lumturinë tënde!

Do të zbulosh. . .

Si u bëre ti me prindër?

Shënim: edhe nëse prindërit e tu nuk i ngjajnë aspak, por aspak këtyre këtu.

Ky libër është për ty, sepse të gjithë prindërit në botë kanë pika të përbashkëta.

Për të zbuluar të parën, kthe shpejt faqen!

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages118
ISBN9789928286444
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIrena Bajrami
I ri1