I ri Fletore pune ne ndihme te femijeve me aftesi te kufizuar Shiko më të madhe

Fletore pune ne ndihme te femijeve me aftesi te kufizuar

Maliq Bregu A-005954

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në ndihmë të fëmijëve me aftësi të kufizuar, të mësuesve dhe prindërve që punojnë me ta

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928307355

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe184
ISBN9789928307355
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë