Reduced price! Kontesha View larger

Kontesha

E. L. James BDR0338

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri pasues i The Mister, bestsellerit #1 të Neë York Times, një histori dashurie drithëruese dhe pasionante nga EL James, autorja e trilogjisë fenomenale bestseller Pesëdhjetë Hijet. Çfarë ndodh kur këmba futet në këpucën e xhamtë..?

More details

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377364

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Maksim Trevelliëni, Konti ngurrues i Trevethikut, e ka ndjekur gruan që dashuron deri në malësitë e Shqipërisë. Pasi ka luftuar për të dhe e ka fituar, tani duhet të martohet, nën kërcënimin e armës.

Por a mundet që një donzhuan i reformuar si Maksimi të shndërrohet në një bashkëshort të mirë.... apo nami i keq dhe të fshehtat skandaloze të familjes së tij aristokrate do t'ia shkatërrojnë lumturinë e porsagjetur?

Alesia Demaçi ka sfiduar rrëmbyesit e trafikantët dhe ka fituar zemrën e burrit që dashuron, por a do të dijë ta bëjë të funksionojë martesën e vet? E përballur me të shkuarën turbulluese të Maksimit dhe familjen e tij armiqësore, nën zhbirimin dhe pëshpërimat e elitës londineze, a do të arrijë të shihet si kontesha e Maksimit... apo do të mbetet gjithmonë si ish-pastruesja e tij?

Nga malet madhështore të Shqipërisë, përmes idilit rural të fshatrave të Anglisë, deri në joshjen e dyshimtë të Londrës bashkëkohore, Kontesha është një udhëtim magjepsës dashurie, malli, pranimi dhe faljeje.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages476
ISBN9789928377364
Published year2024
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion
I ri1