Pesedhjete Hije me te Erreta

E. L. James BDR002

New product

Përshkrim i shkurtër

Rekordet e “Pesëdhjetë hijet e Grejit” dhe trazimet që shkaktoi në mendjet e miliona lexuesve pasoi vëllimin e tyre. Personazhi ynë Ana Still nis një punë të re duke vënë në vijë karrierën e saj, por çfarë ndodh me demonët e Grejt tonë... 

More details

93 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621797

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

E tmerruar nga sekretet e errëta, që torturojnë biznesmenin e ri Kristian Grei, Ana Stilli e ka shkëputur marrëdhënien mes tyre për të filluar një karrierë pune me një shtëpi botuese amerikane.

Po dëshira për Grein dominon akoma çdo mendim të sajin dhe kur ai i propozon një marrëveshje të re, ajo nuk reziston dot. Shumë shpejt ajo mëson më shumë mbi të shkuarën e trazuar të djalit të shkatërruar, kërkues, të motivuar... të Pesëdhjetë Hijeve të saj.

Po ndërsa Grei kacafytet me demonët e brendshëm, Ana duhet të marrë vendimin më të rëndësishëm të jetës së vet.  Një vendim që mund ta marrë vetëm ajo...

Data sheet

pages508
ISBN9789995621797
Shtëpia botueseDRITAN
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiM. B. Bako