Cmim i reduktuar! Katerina e Madhe dhe Potemkini Shiko më të madhe

Katerina e Madhe dhe Potemkini

Simon Sebag Montefiore FB0071

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një tregim mbi historinë më të madhe të dashurisë në kohërat moderne...Kontradiktat në karakterin e Potemkinit dalin në mënyrë të mrekullueshme në këtë biografi madhështore. " Petronella Wyatt, Independent".

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët831
ISBN9789928106025

1 785 Lekë

-15%

2 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët831
ISBN9789928106025
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAbdulla Sollaku/Ergys Petriti