Sashenka View larger

Sashenka

Simon Sebag Montefiore FB0069

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo është historia ndër breza e grave dhe fëmijëve të një familjeje të sajuar, dhe shpresoj se do të shijohet si e tillë: një roman i ngushtë për një familje. Por frymëzimin e ka tek shumë historira, letra, dhe raste në arkiva dhe në intervista, gjatë dhjetë viteve studim të historisë ruse.

894 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106001
Viti i botimit2011

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages565
ISBN9789928106001
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiErgys Petriti