Jeruzalemi, - jeteshkrim Shiko më të madhe

Jeruzalemi, - jeteshkrim

Simon Sebag Montefiore FB0070

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Biografia është një punë bindëse dhe shkencore nga një autor, të cilit paraardhësit e tij hebre e kanë informuar në mënyrë të paanshme rreth historisë 4000-vjeçare të Jerusalemit. Ky libër rrëfen se "Historia e Jerusalemit është Historia e Botës".

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106032

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe797
ISBN9789928106032
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiEtleva Sakajeva