Doracak për Nënën Terezë Shiko më të madhe

Doracak per Nenen Tereze

Anton Nikë Berisha LG0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër synon të ndriçojë disa nga çështjet më të qenësishme të veçantive të shpirtit, të veprës e të flijimit të nënës së madhe për njerëzit, sidomos për të varfrit e më të varfërve, duke u dhënë vend parësor mendimeve, teksteve të lutjeve dhe letrave të saj si dhe vlerësimeve të të tjerëve për këtë figurë madhore të humanizmit të shekullit të XX

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789994330737

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe320
ISBN9789994330737
Titulli origjinalArgeta LMG
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë