Folklori muzikor: ISO polifonia dhe monodia Shiko më të madhe

Vetëm online

Folklori muzikor: ISO polifonia dhe monodia

Vasil S. Tole BUE476

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky eshte studim i plote mbi muziken popullore shqiptare, realizuar nga Vasil Tole

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789994339532

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe562
ISBN9789994339532
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë