I ri Ne udhekryqet e kohes, vell. 4 Shiko më të madhe

Ne udhekryqet e kohes, vell. 4

Luan Rama A-002601

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nga botimi i vëllimit të parë të përmbledhjes publicistike “Në udhëkryqet e kohës” në vitin 2007, kanë kaluar dymbëdhjet vjet ku krahas botimit të veprave poetike e në prozë, di dhe të librave historikë, ky vëllim i katërt radhitet në vazhdën e shënimeve që autori ka shkruar në itineraret Paris – Tiranë. Vështirë ti largohej publicistikës, pasi aty është jeta reale, e përditshmja, gjithnjë pasionantja.

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët610
ISBN9791094814178

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët610
ISBN9791094814178
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë