Vera, ky nektar i hyjnive dhe i njeriut Shiko më të madhe

Vera, ky nektar i hyjnive dhe i njeriut

Luan Rama LUR0029

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është trajtuar si libër arti, me format të madh dhe me shumë ilustrime qël idhen me verën nëpër historinë njerëzore.

Më shumë detaje

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9791094814109

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në pjesën e parë të librit janë udhëtimet e autorit në vendet e prodhimit të verërave më të mira të Francës si dhe një historik i verës në Francë. Pjesa e dytë është çfarë kanë shkruar për verën mjeshtrit e mëdhenj të prozës letrare dhe si i kanë kënduar verës poetët e mëdhenj botërorë, ilustruar këtu me pikturat e piktorëve më të njohur në historinë e pikturës botërore.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9791094814109
Titulli origjinalLes Livres Rama
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri