Nga Teherani në Uashington Shiko më të madhe

Nga Teherani ne Uashington

Naim Zoto NA0062

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shënime nga udhëtimet e gazetarit dhe studiuesit të njohur Naim Zoto në trevat e dy kontinenteve, që nga vendi i Rumit të urtë e deri në Perëndim. Përshkrime të detajuara të realiteteve që dëshmojnë vlera, tradita dhe histori

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 99956 746 7 0

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe230
ISBN978 99956 746 7 0
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë