Nuk isha student i dhjetorit Shiko më të madhe

Nuk isha student i dhjetorit

Mehmet Elezi BF0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ramiz Alia dhe Sofokli Lazri: enigma e vëllezërve siamezë. Sprovë për ngjarje sipas ditareve dhe shkrimeve të momenteve të ndryshimit dhe roli I KGB-së.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789995645755

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789995645755
Viti i Botimit2011
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiÇaush Elezi