Heshtja e dyfishte Shiko më të madhe

Heshtja e dyfishte

Carlo Bollino TO0121

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri "Heshtje e dyfishtë" i gazetarit italian Carlo Bollino, tregon të gjitha sekretet dhe prapaskenat e projektit amerikan për të transferuar në Shqipëri arsenalin kimik të diktatorit sirian Bashar al-Assad dhe të negociatave të vështira me qeverinë shqiptare.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319466

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe128
ISBN9789994319466
Titulli origjinalToena
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20