I ri Cmim i reduktuar! Mortina nje surprize gazmore Shiko më të madhe

Mortina nje surprize gazmore

Barbara Cantini BDI0698

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një aventurë tjetër e vajzës zombi, që është bërë sukses ndërkombëtar, botuar në tridhjetë vende.

Më shumë detaje

11105 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928366788

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mortina ngjitet në papafingon e shtëpisë për të kërkuar ndonjë veshje për shokët, për festën e  Hallouinit, dhe aty gjen një kartolinë të dërguar nga prindërit e saj! Herën e fundit ata ishin nisur për një udhëtim të gjatë...

nga i cili nuk u kthyen kurrë. Ku do të jenë vallë? Për ta zbuluar të vërtetën, do t'i duhet të mendojë me kokën e një detektivi dhe imagjinatën e një piktori.

E ndihmuar nga qeni besnik, si dhe Dilberti dhe shokët, Mortina niset për të kërkuar gjurmët e mamasë dhe babait... A do t'i gjejë?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe52
ISBN9789928366788
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAna Sheldia