I ri Ne te mire e ne te keq Shiko më të madhe

Ne te mire e ne te keq

Kai Pannen A-008908

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mangu dhe Bizu bënin një jetë të qetë në shkurrnajën e ahut. Një ftesë e dyshimtë nga teto Kasandra i nxjerr nga rutina e përditshme. Pavarësisht mosbesimit vendosin ta pranojnë, por kur mbërrijnë në rrjetën e tetos, ajo është zhdukur. Shtëpia ishte krejtësisht e përmbysur, sikur të kishte ndodhur një përleshje. Çfarë të ketë ndodhur vallë? Mangu dhe Bizu vendosin të zgjidhin misterin.

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928085962

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

ISBN9789928085962
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMigena Sejdini