I ri Shtepia 52 kateshe ne peme Shiko më të madhe

Shtepia 52 kateshe ne peme

Andy Griffiths BAT0465

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shtëpia botuese “Botart” boton vëllimin e katërt të serisë fantastike “Shtëpia në pemë”. Ilustrimet janë realizuar nga Terry Denton

Më shumë detaje

11102 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341563

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Shtëpia e pabesueshme në pemë e Andit dhe Territ, gjithnjë në zgjerim, ka 13 kate të reja, duke përfshirë një kat për çarje shalqiri, një makineri dallgësh, një lojë gjarpërinjsh dhe shkallësh me përmasa reale (me shkallë të vërteta dhe gjarpërinjtë e vërtetë!), një raketë karota-hedhëse, një Akademi Trajnimi të Kërmijve Ninxha dhe një agjenci detektivësh të teknologjisë së lartë, me gjithë teknologjinë më të fundit të këtyre detektivëve, që mund të quhet goxha fat, sepse atyre u duhet të zgjidhin një mister mjaft të madh - ku gjendet zoti Hundëmadh???

Atëherë, çfarë po prisni? Ngjituni lart!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe332
ISBN9789928341563
RedaktoriIlustrimet: Terry Denton
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAfërdita Mali