I ri Unë jam Akikoja Shiko më të madhe

Unë jam Akikoja

Stefan Ticmi BAO0611

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Akikoja është një vajzë që nuk i pëlqen kufijtë dhe e do shumë babanë. Ajo e sheh botën pak më ndryshe, prandaj të tjerëve u duket e çuditshme.

Më shumë detaje

11109 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928375162

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Akikoja shpesh është e vetmuar, por kjo nuk do të thotë që nuk ka miq. Miqtë e saj më të mirë janë një pemë, Baobabi, dhe shoku i saj, Marseli, takimi me të cilët do ia bëjë jetën më të bukur.

Autori i këtij libri, Stefan Tićmi, ka lindur në vitin 1992 në Leskovac. Ai është diplomuar në Fakultetin e Sporteve dhe Edukimit Fizik në Nish. Shkruan poezi dhe prozë, si dhe tekste për teatër dhe televizion.

Tićmi është fitues i disa çmimeve letrare dhe konsiderohet nga kritika një zë i veçantë në letërsinë për fëmijë.

Të dhëna

ISBN9789928375162
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë