I ri Meso anglisht - Kafshet Shiko më të madhe

Meso anglisht - Kafshet

Grup autorësh BOT0696

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kutia me 30 karta + 1 lapustil. Mëso të shkruash dhe të lexosh emrat e Kafshëve në Anglisht, në një mënyrë argëtuese dhe të thjeshtë.

1088 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005519

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe48
ISBN9789928005519
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë