I ri Engjelli blu Shiko më të madhe

Engjelli blu

Anila Kruti BAO0603

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Engjëlli Blu” është një libër me aventura fantastike. Personazhi kryesor është një djalë i veçantë me spektrin e autizmit.

Më shumë detaje

11108 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928356802

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

I lodhur nga bullizmi në lagje dhe në shkollë, ai fillon të ëndërrojë dhe ndërmerr disa aventura fantastike, bashkë me qenin Dasi dhe delfinin Zuro, dy miqtë e tij gazmorë.

Ai është një djalë i zgjuar, paqësor dhe i dashur.

Nëpërmjet aventurave të tij, ai jep një mesazh të bukur: të duam dhe të bëhemi miq me të gjithë fëmijët me nevoja të veçanta si Kori.

Të dhëna

Faqe68
ISBN9789928356802
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë