I ri Operacioni bananet Shiko më të madhe

Operacioni bananet

David Walliams BAT0330

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

David Walliams vjen me një libër të ri para lexuesve të tij në gjuhën shqipe. Shtëpia Botuese Botart ka hedhur në qarkullim librin “Operacioni bananet” të këtij autori të shquar të letërsisë bashkëkohore për fëmijë.

Më shumë detaje

11096 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341518

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Londër: 1940

Teksa bombat bien me breshëri mbi qytet, Eriku i vogël zë miqësi të pazakontë me një gorillë të stërmadhe: Gertrudën.

Por kur Kopshti Zoologjik vihet në rrezik, Eriku i futet aventurës për të shpëtuar Gertrudën... dhe të gjithë të tjerët.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe480
ISBN9789928341518
Titulli origjinalCode Name Bananas
RedaktoriIllustrimet nga:Tony Ross
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGeiv Tomço